Szkolenie SCC – TÜV

Szkolenia SCC to tylko jedna z grup szkoleń, jakie znajdują się w bogatej ofercie szkoleń TÜV AUSTRIA. Nazwa tego rodzaju kursów to skrót od angielskiej nazwy Safety Certificate Contractors – popularnej procedury certyfikowania systemów zarządzania bezpieczeństwem.

Każde organizowane przez nas szkolenie SCC ma za zadanie wpływać na poprawę szeroko rozumianego bezpieczeństwa przedsiębiorstw i wszystkich ich pracowników. Wybór propozycji TÜV AUSTRIA to gwarancja otrzymania dostępu do kadry o najwyższych kwalifikacjach i ogromnym doświadczeniu w przeprowadzaniu tego rodzaju kursów. Skorzystanie z naszej oferty to realna poprawa sytuacji w każdej firmie.

Szkolenia SCC polecane są firmom wykonawczym, pośrednikom pomagającym w znalezieniu pracy oraz pracowników oraz osobom, które chcą podnieść swoje kwalifikacje. Proponowane szkolenia TUV polecamy zwłaszcza osobom z następujących branż: budowlanej, chemicznej, petrochemicznej, papierniczej i energetycznej. Każde szkolenie SCC to szereg korzyści dla firmy,  do których zaliczyć można: minimalizację kosztów ewentualnych wypadków, poprawę znajomości zasad BHP wśród pracowników, poprawę ogólnego bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie oraz większą konkurencyjność (dzięki uzyskaniu certyfikatów).
Wszystkie osoby zainteresowane szkoleniami SCC zachęcamy do kontaktu: e-mail:scc@tuv-austria.pl