Szkolenie pełnomocnik ISO 9001

Szkolenie pełnomocnik systemu zarządzania jakością ISO 9001 to propozycja TÜV AUSTRIA skierowana do wszystkich tych osób, które na co dzień zarządzają przedsiębiorstwami albo w takich czy inny sposób są za nie odpowiedzialni, a więc: ich właścicieli, prezesów, dyrektorów oraz osób pracujących na stanowiskach związanych z systemem zarządzania jakością, jak również tych osób, które chciałyby związać swoją przyszłość z przeprowadzaniem audytów w jednostce certyfikującej.

Ukończenie kursu o skróconej nazwie szkolenie pełnomocnik ISO 9001 to konieczny, podstawowy etap dla wszystkich osób, które chciałyby zdobyć tego rodzaju uprawnienia. Warto zaufać doświadczonym specjalistom z TÜV AUSTRIA i zainwestować w swój rozwój – w kurs, który da nowe możliwości i uprawnienia.

Program szkolenia pełnomocnik ISO 9001 obejmuje zapoznanie z zagadnieniami z zakresu zarządzania procesem, dokumentacji systemu zarządzania jakością, zapoznanie z zagadnieniami związanymi z zarządzaniem programem audytów oraz przygotowaniem i przeprowadzeniem audytu wewnętrznego i wiele innych: podczas kursu poruszane są jeszcze tematy takie, jak autoprezentacja, komunikacja w pracy czy organizacja pracy pełnomocnika.

Uczestnicy szkolenia pełnomocnik ISO 9001 biorą udział nie tylko w wykładach: przeprowadzane są również liczne warsztaty i ćwiczenia, a cały kurs kończy się egzaminem pisemnym.