Szkolenie okresowe dla pracowników służby BHP

Zapraszamy Państwa na 3-dniowe "Szkolenie okresowe dla pracowników służby BHP", które cyklicznie realizujemy w naszym Centrum Szkoleń w Katowicach.Szkolenie okresowe pracowników służby BHP

Termin najbliższego szkolenia:
29 – 31 marca 2017

 

 

 

 

 

 

 

Korzyści wynikające z udziału w szkoleniu:

Szkolenie pozwala zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne w pracy służb BHP. Treści i zakres szkolenia są profilowane zależnie od grupy uczestników i branż, w których pracują. Możliwe to jest, gdyż szkolenie odbywa się w kameralnym gronie (od 5 do 10 uczestników). Uczestnicy zdobywają specjalistyczną wiedzę i umiejętności w zakresie zagadnień prawnych i prawnej ochrony pracy, technicznego bezpieczeństwa pracy, oceny ryzkyka zawodowego, ustalania przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy, a także udzielania pierwszej pomocy.

Szkolenie nastawione jest na praktyczne aspekty pracy i ma stanowić narzędzie, wspierające pracowników słuzby BHP w ich codziennej pracy. Prowadzącymi są doświadczeni specjaliści i eksperci zarządzającymi działami BHP w największych zakładach przemysłowych, prawnicy i inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy, a także ratownicy Pogotowia Ratunkowego.

 

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie:

Szkolenie to przeznaczone jest dla inspektorów i specjalistów BHP oraz wszystkich osób wykonujących zadania służby BHP.

 

Certyfikat TÜV:

Po zdaniu egzaminu końcowego, uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia okresowego dla pracowników służby BHP i osób wykonujących zadania tej służby.

 

Terminy szkoleń:

Aby sprawdzić datę najbliższego szkolenia zapraszamy do zapoznania się z naszym terminarzem szkoleń.

 

Termin najbliższego szkolenia: 29 – 31 marca 2017

Miejsce szkolenia: Katowice, ul. Modelarska 10

Szybki kontakt: tel. +48 660 443 189 | mgr inż. Andrzej Federowicz – Kierownik Centrum Szkoleń i Bezpieczeństwa Pracy

Formularz rejestracyjny: POBIERZ