Szkolenie Audytor Wewnętrzny systemu SCC* / SCC** / SCC(P) petro

Audytor Wewnętrzny SCCSystem SCC staje się coraz bardziej rozpowszechnionym standardem zarządzania BHP w Polsce. System ten może być certyfikowany w wariancie ograniczonym (SCC*), nieograniczonym (SCC**) oraz pełnym, przeznaczonym dla przemysłu petrochemicznego (SCCP). Nasze 2-dniowe szkolenie ma na celu przygotować przedstawicieli organizacji do pełnienia zadań Audytora Wewnętrznego. Szkolenie będzie odbywać się cyklicznie w naszym Centrum Szkoleń i Bezpieczeństwa Pracy w Katowicach.

Termin najbliższego szkolenia:
14 – 15 grudnia 2017r.

 

 

 

Korzyści wynikające z udziału w szkoleniu:

Uczestnik szkolenia nabywa praktycznej znajomości normy SCC:2011 oraz jej szczegółowych wymagań. Nabywa tez kompetencji w zakresie organizacji i prowadzenia audytu wewnętrznego oraz przygotowania organizacji do procesu certyfikacji jednego z trzech wariantów systemu zarządzania przez jednostkę notyfikowaną.

 

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie:

Szkolenie „Audytor wewnętrzny systemu SCC* / SCC** / SCC(P) petro” przeznaczone jest dla osób, które będą zajmować się organizowaniem oraz prowadzeniem audytów wewnętrznych w firmie, jak również odpowiedzialne będą za przygotowanie zakładu do procesu certyfikacji.

Na szkolenie mogą zapisać się również osoby, które nie miały wcześniej żadnego kontaktu ze standardem SCC:2011 oraz nie mają doświadczenia z systemami zarządzania.

 

Certyfikat TÜV:

Szkolenie zakończone jest egzaminem sprawdzającym wiedzę w zakresie normy SCC:2011 oraz zasad prowadzenia audytu wewnętrznego. Po jego zdaniu uczestnik szkolenia otrzymuje oficjalny certyfikat ukończenia szkolenia audytora wewnętrznego wg standardu SCC:2011.

 

Terminy szkoleń:

Aby sprawdzić datę najbliższego szkolenia zapraszamy do zapoznania się z naszym terminarzem szkoleń.

 

Termin najbliższego szkolenia: 14-15 grudnia 2017

Miejsce szkolenia: Katowice, ul. Modelarska 10

Szybki kontakt: mgr inż. Andrzej Federowicz, tel. +48 660 443 189

Formularz rejestracyjny: POBIERZ