Szkolenie – Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością wg ISO 9001

Szkolenie audytorów systemu zarządzania jakością wg ISO 9001 realizowane jest w Centrum Szkoleń TÜV AUSTRIA Services w KatowicachZapraszamy Państwa na 3-dniowe szkolenie "Audytor wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością  wg ISO 9001:2008", które cyklicznie realizujemy w naszym Centrum Szkoleń w Katowicach.

Termin najbliższego szkolenia:
14 – 16 grudnia 2015r.

 

 

 

Korzyści wynikające z udziału w szkoleniu:

Szkolenie pozwala na zdobycie praktycznej znajomości normy ISO 9001:2008, niezbędnej do skutecznego prowadzenia audytów i doskonalenia systemu zarządzania jakością. Uczestnicy zdobywają obszerną wiedzę i umiejętności w zakresie organizacji i prowadzenia audytu, a także wiedzę przydatną do przygotowania organizacji do procesu certyfikacji systemu przez notyfikowaną jednostkę.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie:

Szkolenie to przeznaczone jest dla osób mających zajmować się audytami wewnętrznymi SZJ wg ISO 9001 oraz osób przygotowujących organizację do procesu certyfikacji systemu. Ze względu na szeroki zakres i praktyczne podejście do tematu, w szkoleniu mogą brać udział osoby początkujące, nie mające doświadczenia z systemami zarządzania.

Certyfikat TÜV:

Po zdaniu egzaminu końcowego, uczestnik otrzymuje certyfikat audytora systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2008 nadany przez TÜV AUSTRIA CERT – rozpoznawalny na całym świecie.

 

Terminy szkoleń:

Aby sprawdzić datę najbliższego szkolenia zapraszamy do zapoznania się z naszym terminarzem szkoleń.

 

Termin najbliższego szkolenia: 14 – 16 grudnia 2015

Miejsce szkolenia: Katowice, ul. Modelarska 10

Szybki kontakt: tel. +48 660 443 189

Formularz rejestracyjny: POBIERZ